Točím 112, rada potrebná

Autor: Lucia Hrešková | 7.1.2016 o 1:24 | Karma článku: 2,82 | Prečítané:  803x

On mi povie, že... „Lucka, ty si presne dievča, aké chcem, ideál, ale...  A-L-E... ale v tom momente si sama Lucka hovorí to isté.

A-L-E.. a sama dobre viem, že keď niekto povie ,,ale", tak je jasné, že jednoducho primárne nechce (a to isté platí z mojej strany, že sto percentne, pravdepodobne, asi určite primárne nechcem), ale tento konkrétny mladý pán niečo povedal skrz jeho mozgové závity a orálne dispozície, ale v reálnom čase a mimo klietky racionality pôsobil a správal sa a hlavne vyžaroval opozitné vlny, a to skrz niečo, čo kontrolovať nemôže (a nemyslieť pod tým tok krvi do istých nižších orgánov), a čo môže definitívne potvrdiť len niekto, kto držal jeho tvár a kto svojim sharinganom (google Naruto a Uchiha clan)  pozoroval každé jeho možné, nikdy nekonajúce sa,  klamné mihnutie oka.

A ja ho úplne chápem. Ste v tom bode svojho života, keď nemáte čas, keď sa rozhodujete, že asi pôjdete do zahraničia (lebo samozrejme, všetko je lepšie, ako Slovensko), keď máte možnosť ísť študovať úplne inde a splniť si detské sny, keď jednoducho máte na spadnutie zásadne zmeny. Ale tie zmeny sa nedejú tu a teraz, ale Pani Pravdepodobnosť vás k nim navádza. A vtedy stretnete niekoho, kto možno nie je váš Leonardo DiCaprio, alebo Kakashi Hatake alebo Jon Snow, alebo ktokoľvek. Jednoducho, nie je to ten ideál, o ktorom ste snívali, ale je to človek, ktorého máte bezpodmienečne radi a chcete s nim bezpodmienečne byť a výnimočne, po dlhom, predlhom čase to nie jednosmerka. On a aj vy ste v rovnakom čakacom vákuu, že možno úplne, že ,,aj hej“, ale... A-L-E.

Ale čo je viac – nezávislosť nájdená v absolútnej slobode alebo horko – sladká závislosť v teple inej bytosti? A toť moja dilema.

Chladná spokojnosť, ale zároveň sk….ná prázdna voľnosť,

vs.

emocionálne (pravdepodobne budúce) drámy a možné sklamania a padnutia na hubu a ukradnutá sloboda…

Keď konečne príležitosť a kurnik dobrá príležitosť, prišla skôr, ako ste pripravení, vyliečení a hlavne – skôr ako viete, čo ďalej... tak čo ďalej…?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Minúta po minúte: Trump sa stane 45. prezidentom Spojených štátov

Donald Trump sa v piatok 20. januára stane oficiálne 45. prezidentom USA.

PRIMÁR

Prečo sa vám oplatí skoncovať s cigaretami

Vypočítajte si na kalkulačke SME o koľko si skracujete život a koľko peňazí strácate.


Už ste čítali?